Порівняння
Додайте товари для порівняння
Графік роботи:

Пн - Пт: 9.00 - 18:00

Сб, Нд: вихідний

0
Мій кошик

Адвокат (Advocate Bayer) , від бліх і кліщів,  для собак вагою до 4 кг, 3 піпетки

Опис

Прозорий розчин.

Склад

1 піпетка препарату містить діючі речовини:

імідаклоприд - 10 %,

моксідектин - 2,5 %.

Допоміжні речовини: бензиловий спирт, 0,1 % бутилгідрокситолуен (Е 321, як антиоксидант), пропілен карбонат.

Кожна доза (піпетка) препарату Адвокату* для собак містить:

 

 

Піпетка

Імідаклоприд

Моксідектин

Адвокат для маленьких собак (< 4 кг)

0,4 мл

40 мг

10 мг

Адвокат для середніх собак (>4-10 кг)

1,0 мл

100 мг

25 мг

Адвокат для великих собак (>10-25 кг)

2,5 мл

250 мг

62,5 мг

Адвокат для дуже великих собак (>25-40 кг)

4,0 мл

400 мг

100 мг

Фармакологічні властивості

ATC vet: QP54, ендектокцини (QP54AB02, моксідектин; QP53AX17, імідаклоприд)

Фармакодинаміка

Адвокат® для собак - це ендоектопаразитицид місцевого застосування. Фармакологічні властивості препарату зумовлені властивостями діючих речовин.

Імідаклоприд,          l-(6-Chloro-3-pyridylmethyl)-N-nitro-imidazolidin-2-ylideneamine

ектопаразитицид, що належить до групи хлорнікотинілових сполук. Має високу спорідненість до нікотинових ацетилхолінових рецепторів у постсинаптичних ділянках центральної нервової системи. Він приєднується до нікотинергічного рецептора ектопаразита, розміщеного на постсинаптичному нейроні, перериває передачу нервового імпульсу, що в подальшому призводить до паралічу та загибелі паразита.

Слабка взаємодія імідаклоприду з нікотиновими рецепторами ссавців обумовлює низький рівень проникнення його через гематоенцефалічний бар’єр, тому імідаклоприд практично не впливає ЦНС ссавців.

Моксідектин, 23-(О-methyloxime)-F28249 альфа - належить до другого покоління макроциклічних лактонів до групи мільбеміцинів. Це паразитицид, який діє проти багатьох ендо- та ектопаразитів. Моксідектин активний проти личинок (стадії L3, L4) Dirofllaria immitis. Також він активний проти гастроінтестинальних нематод. Моксідектин взаємодіє з гамма-аміномасляною кислотою та з глютаровими хлорними канальцями паразитів. Це призводить до відкриття хлорних канальців у постсинаптичному просторі. Збільшення кількості іонів хлору призводить до незворотного зниження м’язової активності, паралічу та загибелі паразитів.

Фармакокінетичні особливості

Після нанесення препарату на шкіру тварини, імідаклоприд швидко розповсюджується по поверхні шкіри протягом однієї доби. Сліди імідаклоприду залишаються на шкірі протягом усього періоду лікування.

Моксідектин всмоктується через шкіру, досягаючи максимальної концентрації у плазмі крові у період між 4 до 9-ю добами після обробки тварини і повільно виділяється з плазми протягом місяця.

Застосування

Профілактика та лікування собак при змішаних паразитарних інвазіях.

 

Лікування

Профілактика

Блохи (Ctenocephalides felis);

Воші (.Linognathus setotus) та волосоїди (Trichodectes canis)

 

Коростяні кліщі (Otodectes cynotis, Sarcoptes scabiei var. canis, Demodex canis)

 

Філяріатози (знищення циркулюючих мікродирофілярій Dirofilaria immitis личинки L3 та L4; зниження рівня циркулюючих мікродирофілярій Dirofilaria repens личинки L3 та L4)

Гастроінтестинальні гельмінти (личинки L4, нестатевозрілі і статевозрілі нематоди: Toxocara canis, Ancylostoma caninum та Uncinaria stenocephala; імаго Toxascaris leonine ma Trichuris vulpis)

 

Спіроцеркоз (Spirocerca lupi)

 

Ангіостронгільоз

(Angiostrongylus vasorum, в тому числі личинки L4 та нестатевозрілі)

Кренозомоз (Crenosoma vulpis)

 

Для лікування і профілактики:

  • бліх (Ctenocephalides felis);

Для лікування:

  • вошей (Linognathus setotus ) та волосоїдів (Trichodectes canis);
  • кліщів (Otodectes cynotis, Sarcoptes canis, Demodex canis);
  • філяріатозів (знищення мікродирофілярій Dirofilaria immitis, D. repens личинки L3 і L4; та статевозрілі нематоди);
  • стронгілятозами (Angiostrongylus vasorum - личинки L4, незрілі; Crenosoma vulpis);
  • гастроінтестинальними нематодами (Toxocara canis - личинки L4, нестатевозрілі та статевозрілі нематоди; Ancylostoma caninum, та Uncinaria stenocephala; Toxascaris leonine- імаго;

Trichuris vulpis).

Для профілактики спіроцеркозу (Spirocerca lupi).

Препарат може використовуватись як один із засобів при лікуванні алергічного блошиного дерматиту.

Дозування

Мінімальна рекомендована доза імідаклоприду - 10 мг/кг маси тіла та моксідектину - 2,5 мг/ісг маси тіла, що еквівалентно 0,1 мл Адвокату® для собак на 1 кг маси тіла.

Схема дозування Адвокату® для собак:

Маса

Розмір піпетки

Об’єм,

Імідаклоприд

Моксідектин

тіла собаки (кг)

 

(мл)

(мг/кг маси тіла)

(мг/кг маси тіла)

 

 

 

 

 

<4

Адвокат® для маленьких собак

0,4

Мінімум 10

Мінімум 2,5

>4-10

Адвокат® для середніх собак

1,0

10-25

2,5-6,25

> 10-25

Адвокат® для великих собак

2,5

10-25

2,5-6,25

>25-40

Адвокат® для дуже великих собак

4,0

10-16

2,5-4

>40

Відповідна комбінація піпеток

 

Лікування та попередження зараження сифоноптерозом.

Одноразова обробка препаратом попереджує зараження блохами протягом 4-х тижнів, але личинки в оточуючому середовищі можуть з’являтися до 6 тижнів і довше залежно від кліматичних умов. Тому доцільно поєднувати обробку тварин препаратом Адвокат® для собак з обробкою місць перебування тварин (навколишнє середовище) іншими інсекто-акарицидами з метою переривання життєвого циклу бліх.

При лікуванні алергічного блошиного дерматиту препарат рекомендується застосовувати щомісяця.

Лікування отодектозу.

Одноразова обробка препаратом. За рекомендацією лікаря ветеринарної медицини можлива повторна обробка через ЗО діб. Не наносити безпосередньо у вушний прохід.

Лікування корости (спричиненої Sarcoptes scabiei vаг. canis)

Лікування проводять двічі (по 1 дозі, вказаній в таблиці) з інтервалом 4 тижні.

Лікування демодекозу (спричиненого Demodex canis)

Адвокат® для собак проти Demodex canis застосовують кожні 4 тижні (наносять на шкіру) протягом 2-4 місяців. У тяжких випадках препарат застосовують 2-4 рази з інтервалом 1 раз на тиждень. В усіх випадках лікування продовжують до тих пір, поки результати 2 послідовних щомісячних лабораторних досліджень будуть негативними (зіскріби зі шкіри). У випадках коли, після лікування препаратом Адвокат® для собак протягом 2-х місяців у тварини не спостерігається покращення застосування препарату припиняють і призначають за рекомендацією лікаря ветеринарної медицини альтернативне лікування.

Оскільки демодекоз у собак часто ускладнюється піодермією, дерматомікозами необхідно проводити комплексне лікування, спрямоване на нормалізацію функції шкіри, гормонального статусу, поліпшення росту шерсті, посилення імунних реакцій.

Попередження дирофіляріозу

Обробку тварин препаратом Адвокат® для собак розпочинають за один місяць до нападу кровосисних комах і припиняють через 2 місяці після його закінчення.

У тропічних регіонах тварин обробляють упродовж усього року.

Коли собака обробляється іншим продуктом, який захищає від дирофілярій, Адвокат® для собак треба застосовувати через 1 місяць після прийняття останньої дози попереднього препарату.

Лікування ангіостронгільозу.

Одноразова доза. За рекомендацією лікаря ветеринарної медицини можлива повторна обробка через ЗО діб. Регулярна щотижнева обробка протягом 4-х тижнів попередить ангіостронгільоз (A ngiostrongylus vasorum).

Лікування кренозомозу (Crenosoma vulpis)

Одноразова обробка.

Нематодози, стоматодози. анкілостомозе волосоголовці

Препарат застосовують щомісяця для профілактики нематодами.

Лікування мікрофілярій (D. immitis)

Препарат застосовують два місяці поспіль.

Лікування мікрофілярій (D. repens)

Препарат застосовують чотири місяці поспіль.

Попередження спіроцеркозу (Spirocerca І арі)

Препарат застосовують щомісяця для профілактики спіроцеркозу.

Порядок застосування.

Препарат застосовують лише зовнішньо.

Для собак масою тіла до 25 кг:

Собак обробляють у стоячому положенні. Розділити шерсть між лопатками так, щоб було видно шкіру, і наносять препарат на непошкоджену шкіру. Розміщують вузький кінець піпетки на шкіру, міцно стискають піпетку декілька разів і витискають з неї увесь вміст піпетки безпосередньо на шкіру.

Для собак масою тіла понад 25 кг:

Собак обробляють в стоячому положенні. Вміст піпетки наносять у 3-4 точки вздовж хребта, починаючи між лопатками і закінчуючи біля кореня хвоста. При кожному нанесенні потрібно розгорнути шерстний покрив так, щоб було видно шкіру, препарат наноситься на непошкоджену шкіру. Розміщують кінчик піпетки на шкіру та обережно стискають піпетку так, щоб вміст піпетки рівномірно нанести вздовж хребта. При нанесенні препарату на шкіру уникати попадання препарату в одне місце та можливості злизування твариною нанесеного засобу.

Протипоказання

Не застосовувати цуценятам, віком до 7-ми тижнів!

Не застосовувати тваринам із підвищеною чутливістю до складників препарату!

Не використовуйте собакам з важкою гельмінтною інвазією (клас 4).

Лікування хворих та ослаблених тварин, і масою тіла до 1 кг повинно ґрунтуватися на оцінці ризику та необхідності лікування.

Застереження

Не допускати потрапляння препарату в очі та слизові оболонки тварин, також всередину (перорально). Не допускати контакту оброблених препаратом тварин з іншими тваринами до повного висихання шкіри.

При нанесенні препарату уникати можливості злизування препарату тваринами. Цей продукт містить моксідектин (макроциклічний лактон), тому з обережністю застосовувати собакам таких порід: коллі, великі англійські вівчарки, їх помісі та породам близьких до них. Не допускати потрапляння препарату у воду, тому що препарат небезпечний для риби та водних організмів. Після обробки тварин препаратом не дозволяти їм купатися у відкритих водоймах протягом 4 діб.

Препарат необхідно наносити лише на непошкоджену поверхню шкіри.

Часте використання шампуню після обробки тварин зменшує ефективність препарату. При виникненні ознак побічної дії після застосування препарату необхідно припинити подальше застосування препарату і за порадою лікаря ветеринарної медицини застосовувати альтернативний препарат.

Перед застосуванням препарату необхідно уважно прочитати листівку-вкладку.

Під час обробки тварин не можна курити, пити і приймати їжу.

Під час обробки тварин препаратом Адвокат® для собак уникати попадання препарату на відкриті ділянки шкіри, слизові оболонки, в очі.

При випадковому попаданні препарату на шкіру, слизові оболонки або очі необхідно ретельно промити їх проточною водою. Якщо подразнення шкіри або очей не проходить, або препарат випадково потрапив у травний канал необхідно звернутися до лікаря і показати листівку-вкладку з упаковки.

Після нанесення препарату не можна стригти собак до повного висихання препарату на шкірі.

Після роботи з препаратом необхідно ретельно вимити руки теплою водою з милом.

Люди із гіперчутливістю до складників препарату Адвокат® для собак повинні наносити препарат з обережністю користуючись гумовими рукавичками.

Розчинник Адвокату® для собак може спричинити пошкодження деяких матеріалів, включаючи шкіру, тканини, пластик. Тому після обробки тварин препаратом необхідно дочекатися повного висихання препарату на шкірі, і лише після цього допускати тварин до предметів зі шкіри, пластику, тканин.

Форма випуску

Розмір упаковки: піпетки по 0,4; 1,0; 2,5 та 4,0 мл; піпетки запаковані в блістери по 3, 4, 6, 21 або 42 штуки.

Пакувальний матеріал: білі поліпропіленові туби з ковпачками, що відкручуються.

Зберігання

Зберігати препарат у закритому упакуванні виробника, в сухому недоступному для дітей та тварин місці, окремо від харчових продуктів та кормів, за температури не вище 30 °С.

Термін придатності - З роки від дати виготовлення.

Для застосування у ветеринарній медицині!

Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати

Адвокат (Advocate Bayer) , від бліх і кліщів, для собак вагою до 4 кг, 3 піпетки

Немає в наявності
Артикул: 000254
1 152 грн
Увійдіть на сайт щоб
додати товар в список бажань

Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань

Кур’єрська доставка (Київ, Петропавлівська Борщагівка, Софіївська Борщагівка):
- мінімальне замовлення - 800 грн
- вартість доставлення:

- при сумі замовлення до 1500 грн вартість доставлення становить 200 грн

- при сумі замовлення 1500 грн і вище – безкоштовно 

 

Відправлення замовлень по Україні (Нова пошта):

- мінімальне замовлення - 300 грн

- доставка здійснюється по тарифам НП

Самовивіз:
 - Пн - Пт з 9:00 до 18:00
 

Детальніше про доставку

- безготівковий розрахунок на банківський рахунок

- післяплата (комісія післяплати становить 2% + 20 грн від суми замовлення).

УВАГА! Просимо Вас не здійснювати оплату до моменту зв'язку з Вами менеджера для уточнення всіх деталей замовлення!

Детальніше про оплату

Гарантія від виробника

Характеристики
Артикул 000254
Назва Адвокат (Advocate) для собак вагою до 4 кг, 3 піпетки
Виробник Elanco США
Види тварин Собаки
Лікарняна форма Краплі
Вгору