Умови згоди

Шановні відвідувачі інтернет-магазину VETPREPARATY.COM, адміністрація магазину з повагою ставиться до наших існуючих і потенційних клієнтів і робить все можливе, щоб користування сайтом було максимально зручним і інформативним.

Щоб уникнути будь-яких спірних ситуацій, перед роботою з сайтом Ви повинні уважно ознайомитися з даними умовами.

Умови є єдиним документом, якщо ви не згодні з цими умовами в цілому або в будь-якій частині, будь ласка, не використовуйте цей сайт.

Продовжуючи використання сайту і / або, здійснюючи замовлення, ви підтверджуєте повну і безвідмовну беззаперечну згоду з даними умовами.


 Загальні позначення
Продукція (Товар) - продукція, представлена ​​на сайті.

Інтернет-магазин (Сайт) - інформаційний ресурс в інтернеті, розташований за адресою www.vetpreparaty.com, через який здійснюється безпосереднє замовлення Товару.

Матеріали сайту - будь-які текстові, графічні та інші матеріали (інформація), розміщені на сайті.

Користувач - особа, яка в установленому порядку зареєструвалася на сайті і / або переглядає матеріали сайту, і / або іншим способом використовує сайт.

Покупець - користувач, який оформив замовлення на сайті.

Виробник - організація, що здійснює виробництво товарів відповідно до вимог чинного законодавства.

Загальні положення

Ця угода, далі «Угода», укладається між Інтернет-магазином VETPREPARATY.COM, який має адресу в мережі Інтернет www.vetpreparaty.com, далі «Інтернет-магазин» або «Сайт», і користувачем послуг Інтернет-магазину, далі «Покупець» , і визначає умови придбання продукції через Сайт.

Сайт призначений для ознайомлення з інформацією про продукцію торгових марок, представлених на сайті, а також придбання продукції в порядку і на умовах, зазначених на сайті.

Сайт дозволяється використовувати виключно для особистих некомерційних цілей за умови повного збереження початкової інформації, дотримання авторських та інших прав власників і правовласників.

Забороняється будь-яким чином тиражувати, змінювати і / або доповнювати матеріали Сайту, а також поширювати і / або демонструвати їх в будь-якому вигляді, будь-яким способом. Будь-яке використання цих матеріалів на інших сайтах або в комп'ютерних мережах забороняється.

Відмова від відповідальності

Матеріали і послуги цього сайту надаються «як є» без будь-яких гарантій.

Інформація на сайті наводиться з метою інформування потенційних покупців про властивості продукції.

Незалежно від формулювань Сайт не надає будь-яких порівнянь, рекомендацій щодо застосування тих чи інших препаратів, способів, методів, програм діагностики та / або лікування.

Інформація про продукцію не є рекламою.

Інтернет-магазин має право вносити будь-які зміни в матеріали сайту на власний розсуд без попереднього узгодження та/або подальшого повідомлення третіх осіб.

Характеристики і зовнішній вигляд продукції можуть бути змінені без попереднього узгодження та / або після подальшого повідомлення третіх осіб, при цьому оновлення даних сайту може проводитися з затримкою.

Особи, які використовують сайт зобов'язані самостійно відстежувати наявність зазначених змін. Ви визнаєте, що всі нові або додаткові зміни на Сайті автоматично підпадають під дію цих умов.

Ми не несемо відповідальності за будь-які збитки, що виникли внаслідок використання, неможливості використання або результатів використання цього сайту.

Ми не несемо відповідальність за будь-які несправності та / або технічні збої в роботі сайту.


Гарантії якості

Якість і упаковка продукції, представленої на сайті, відповідає належним технічним умовам Виробника і підтверджується відповідними сертифікатами.

Реєстрація на сайті

Реєструючись на Сайті, ви погоджуєтеся надати достовірну і точну інформацію про себе і свої контактні данні.

В результаті реєстрації ви отримуєте логін і пароль, за безпеку яких ви несете відповідальність. Ви також несете відповідальність за всі дії під вашим логіном і паролем на Сайті. У разі втрати реєстраційних даних ви зобов'язуєтеся повідомити нас про це.

Конфіденційність і персональні дані

Збір Ваших персональних даних не є нашою метою, однак без них неможливо надавати якісні послуги своєчасно та на високому рівні. Ми постаралися мінімізувати обсяг Ваших персональних даних, необхідних для надання якісних послуг.

Залишаючи свої дані на сайті, Ви автоматично погоджуєтеся з положенням про обробку і захист персональних даних і даєте згоду на збір, обробку та зберігання персональних даних.

Компанія також повідомляє користувача, що при використанні сайту, на його інтернет-сторінках можуть бути присутніми коди Інтернет-ресурсів третіх осіб, в результаті чого такі треті особи можуть отримувати в тому числі, але не виключно, такі дані:

 • дані, надані Користувачем в процесі користування сайтом;
 • файли cookie;
 • IP-адреси.

Такими Інтернет-ресурсами третіх осіб є:

 • системи зі збору статистики відвідувань Сервісів (наприклад: лічильники Каталогів, Google Analytics і т.д.);
 • соціальні плагіни (блоки) соціальних мереж (наприклад: Twitter, Facebook і т.д.);
 • системи банеропоказів (наприклад: AdRiver, DoubleCkick і т.д.);
 • інші ресурси.

Користувач в стосунках з відповідним власником бази персональних даних має всі права щодо захисту його персональних даних, передбаченими чинним законодавством України, зокрема, Законом України «Про захист персональних даних».

Відгуки та коментарі

При публікації відгука про продукцію, користувачі зобов'язані утримуватися від коментарів, які можуть бути незаконними, шкідливими, загрозливими, наклепницькими. Так само не допускається публікація відгуків, які ображають моральність, порушують авторські права, пропагандують ненависть і / або дискримінацію людей за расовою, етнічною, статевою, релігійною, соціальною ознаками, містять образи конкретних осіб або організацій, а також будь-яким іншим чином порушують чинне законодавство України.

Адміністрація має право на свій розсуд без попередньої згоди і подальшого повідомлення видаляти публікації, що порушують дані правила.


Обмін і повернення продукції
Продукція належної якості:

Згідно з постановою Кабінету міністрів України від 19 березня 1994р. №172 про реалізацію окремих положень закону України "Про захист прав споживачів", не підлягають поверненню:

 • товари медичного призначення: лікарські препарати та прилади для лікування тварин, медичний одяг, попони, бандажі тощо,
 • предмети гігієни,
 • товари для цуценят і кошенят (пелюшки, соски, пляшечки для годування, поїльника і т.д.),
 • парфюмерно-косметичні і товари в аерозольній упаковці,
 • рушники, покривала, лежаки, будиночки,
 • зубні щітки, гребінці, гребінці, інструменти для грумінгу,
 • панчішно-шкарпеткові вироби.

Продукція неналежної якості:

в разі наявності підтвердженого факту придбання продукції неналежної якості, покупець може скористатися одним зі своїх прав:

 • обміняти придбану продукцію неналежної якості на продукцію належної якості;
 • повернути продукцію і вимагати повернення грошових коштів.

Купуючи продукцію, ви підтверджуєте, що отримали необхідну, доступну та своєчасну інформацію про продукцію, яка забезпечила можливість усвідомленого і компетентного вибору.

Укладання договору

Оформляючи замовлення на сайті, користувач погоджується з усіма правилами продавця і однозначно підтверджує факт укладення договору, за яким продавець зобов'язується передати товар у власність покупця, а покупець зобов'язується прийняти товар і сплатити за нього певну грошову суму.

Датою укладання договору є дата оформлення замовлення.

Предметом договору є продукція або її сукупність, обрана покупцем при оформленні замовлення.

Кількість і асортимент товару покупець визначає самостійно при оформленні замовлення.

Упаковка і якість продукції відповідає належним технічним умовам Виробника і на вимогу покупця підтверджується відповідною документацією.

Ціною договору є ціна, зазначена в оформленому замовленні.

Термін виконання зобов'язань по доставці товару вказується в розділі доставка і оплата.

Оплата товару відбувається в порядку, зазначеному при оформленні замовлення.

Одностороння відмова від договору і / або зміна його умов не допускається, крім випадків, передбачених відповідним порядком, розміщеним на сайті.