Порівняння
Додайте товари для порівняння
Графік роботи:

Пн - Пт: 9.00 - 18:00

Сб, Нд: вихідний

0
Мій кошик

Засоби для дезінсекції та дератизації

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Дезінсекція – це процедура, спрямована на позбавлення від членистоногих, зокрема, комах і кліщів, які можуть переносити інфекції, заражати тварин, а також шкодити запасам продовольства. Дезінсекцію проводять декількома способами, один з яких виконується за допомогою біологічних засобів з вмістом тіаметоксаму. Дуже часто дезінсекція проводиться з метою знищення мух, бліх, комарів та інших комах, які можуть мешкати в місцях розведення тварин. Окрім дискомфорту, ці комахи можуть завдати шкоди тваринам.

Дезінсекцію проводять не тільки в тваринницьких приміщеннях, вона також необхідна на виробництві, на складах і в громадських місцях. Наявність комах не можна ігнорувати, тому що вони будуть створювати антисанітарну обстановку, псувати припаси, кусатися та розмножуватися.

Дезінсекція – це профілактична міра, яка буде мати сенс в приміщеннях, які відповідають санітарним нормам. Одного препарату буде недостатньо в боротьбі з комахами, якщо в приміщенні ветхий ремонт, немає герметизації швів і стиків плит, відсутні вентиляційні решітки, не освітлюються підвали, не проводиться ретельне і своєчасне прибирання, а також порушуються санітарні правила.

Такі самі заходи мають відношення і до дератизації – боротьби з гризунами. Іноді це може стати серйозною проблемою, тому необхідно своєчасно перевіряти приміщення і виконувати профілактичні роботи. Заходи дератизації застосовуються в залежності від того, яка обстановка в приміщенні: в деяких випадках досить все перевірити, і вжити заходи, що перешкоджають проникненню гризунів. Якщо вони-таки пробралися всередину, необхідно приступити до наступного етапу – цькування.

Для цього необхідно використовувати спеціальні засоби, які мають безліч застережень у використанні. Перш за все необхідно розуміти, що приманку для гризунів слід розмістити таким чином, щоб її не могли з'їсти інші тварини. Робити це необхідно в спецодязі, та при наявності індивідуальних засобів захисту. Детальні рекомендації та спосіб застосування вказується в інструкції до препарату.

В інтернет-магазині «Vet Preparaty» ви можете придбати засоби для дезінсекції та дератизації за вигідною ціною. У нас також продаються дезінфектанти, які використовуються для обробки приміщень, виробів і матеріалів з метою усунення зростання мікробних клітин. Замовити продукцію можна з доставкою по всій Україні.

 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
Вгору