Порівняння
Додайте товари для порівняння
Графік роботи:

Пн - Пт: 9.00 - 18:00

Сб, Нд: вихідний

0
Мій кошик

Імуномодулятори для кішок

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Імуномодулятори для кішок: види, особливості та спектр застосування

Імунітет кішки є досить складною системою, яка несе безпосередню відповідальність за здоров'я вихованця. Він не тільки забезпечує надійний захист від інфекційних захворювань, а й підтримує гармонійну роботу всіх органів та систем. Іноді імунна система перестає справлятися зі своїми функціями або їй потрібна додаткова підтримка, в такій ситуації можуть використовуватися імуномодулятори для котів. Ці ліки можуть прийти на допомогу в лікуванні та профілактиці різних захворювань.

Що таке імуномодулятори у ветеринарії?

Термін імуномодулятори використовується для позначення медикаментів різного походження, які здійснюють різноплановий вплив на імунітет тварини залежно від її початкового стану. Зокрема, такі препарати здатні знижувати чи підвищувати активність імунної системи та збільшувати її природну здатність протистояти різним інфекціям чи інвазіям.

Найчастіше імуномодулятори для кішок використовують при лікуванні:

 1. Вірусні інфекції. Такі захворювання практично завжди супроводжуються зниженням захисних властивостей організму. Правильно підібрані ліки можуть підвищити вироблення антитіл та активувати фагоцитоз. Також деякі препарати здатні здійснювати прямий противірусний вплив.

 2. Паразитарні інфекції. Яскравим прикладом таких захворювань є демодекоз — вчені з'ясували, що фактором для його виникнення є спадковий дефіцит Т-клітин (важливих клітин імунітету). Тому імунні препарати для котів можуть допомогти в боротьбі з такою інфекцією, а також знизити токсичність протипаразитарних ліків, що використовуються.

 3. Алергії та аутоімунні захворювання. У цьому випадку можуть використовуватися імуномодулятори, які не стимулюють імунітет, а пригнічують його, що дозволяє уникнути появи симптомів хвороби та ефективно впоратися із захворюванням.

Це далеко не остаточний список показань, за яких можуть використовуватися імуномодулятори для кішок у таблетках або ін'єкціях. Визначити доцільність застосування таких засобів може лише досвідчений кваліфікований ветеринар. А щоб вони дали очікуваний ефект, використовувати їх потрібно лише відповідно до інструкції.

Які бувають імуномодулятори для котів?

Існує досить багато ліків такого типу, але загалом такі ліки можна поділити на:

 1. Інтерферонові (наприклад, Анфлурон). Мають у своєму складі інтерферон, який у нормі виробляється імунними клітинами організму у відповідь на впровадження вірусів, бактерій тощо. Найчастіше використовуються як противірусні препарати ветеринарні, але серед показань до застосування знаходяться навіть і захворювання іншої етіології (в т.ч. онкологічні, імунодефіцитні).

 2. Пробіотики (наприклад, Імунобактерін). Містять корисні бактерії, які пригнічують ріст патогенних та умовно-патогенних бактерій у кишечнику, що сприяє підвищенню імунітету та кращому засвоєнню поживних речовин із їжі. Такі імуностимулятори для кішок часто використовуються при терапії антибіотиками.

 3. Стимулятори спрямованої дії (наприклад, тіопротектин). Використовується як кардіопротектор та гепатопротектор (захищає серце та печінку).

 4. Сироватки для котів. Такі ліки використовуються для імунізації, вони містять кілька ослаблених або загиблих збудників, тому при введенні в організм сприяють формуванню пасивного імунітету — навчають організм виробляти антитіла для боротьби з конкретними захворюваннями. Сироватка для котів вводиться виключно лікарем, вона нездатна викликати розвиток хвороби.

 5. Неспецифічні імуномодулятори (наприклад, Мелавіт або Стимул). Такі препарати можна охарактеризувати як біологічно активні добавки, які здатні стимулювати роботу імунітету. Вони допомагають організму боротися із хворобами, покращують обмін речовин та регенеративні процеси. Нерідко містять додатково вітаміни та мінерали, і можуть використовуватися як загальнозміцнюючі засоби.

Де купити імуномодулятори для котів?

Якщо вам потрібна противірусна сироватка для котів або надійні якісні препарати з інтерфероном для вашого вихованця, ласкаво просимо до інтернет-магазину VetPreparaty. Тут ми зібрали найкращий асортимент сертифікованих ветеринарних препаратів від відомих виробників, у тому числі таких брендів як Біотестлаб та Укрзооветпромпостач.

Наша компанія дотримується здорового підходу до утворення цін та уникає непотрібних націнок, тому вартість усіх позицій у каталозі є абсолютно виправданою. Купити імуноглобуліни для кішок чи замовити імуномодулятори можна у нас порівняно недорого.

Здійснюється оперативна обробка замовлень та доставка по всій Україні. Сироватка для котів може бути відправлена до Києва, Львова, Івано-Франківська, Ужгорода, Вінниці, Хмельницького та інших населених пунктів.

 

 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
Вгору