Кількість
|
Вартість
|
||
|
Офтальмо-гель, 4 г
Опис:
Рідина жовтого кольору, прозора, однорідна.
Склад:
1 г препарату містить: івермектин — 2,5 мг тилозину тартрат — 10 мг ксероформ — 10 мг
Фармакологічні властивості:
Комплексний препарат, що забезпечує бактерицидну, протизапальну, нематодоцидну, акарицидну, інсектицидну та репелентну дію.
Івермектин належить до хімічної групи макроциклічних лактонів, тілозину тартрат — антибіотик групи макролідів. Він посилює зв’язок ГАМК (гамма-аміномасляної кислоти) зі спеціальними рецепторами на нервових закінченнях паразита, блокує нервові імпульси, що спричиняє загибель статевозрілих і дорослих форм нематод Thelaziidae, акариформних кліщів Demodecidae, Psoroptidae, Sarcoptidae та крилатих комах Muscidae.
Тілозину тартрат активний проти окремих видів або мікробних асоціацій Mycoplasmataceae, Rickettsiaceae, Streptococcus spp., Staphylococcus spp. та інших різновидів патогенних мікроорганізмів. Разом із антисептиком ксероформом пригнічує секундарну інфекцію. Ксероформ також забезпечує протизапальну та репелентну дію.
Показання:
Лікування великої рогатої худоби, собак, котів, кроликів при офтальмологічних захворюваннях паразитарної та бактеріальної етіології: телязіоз, блефарит (лускатий і виразковий), кон’юнктивіт (гострий катаральний, гнійний, фолікулярний), кератит (поверхневий), кератокон’юнктивіт інфекційної (рикетсіоз) та асоціативної інвазійно-інфекційної (телязіозно-мікробної) етіології.
Лікування собак, котів і кроликів при отитах паразитарної етіології (зовнішнє вухо — вушна раковина, зовнішній слуховий канал, середнє вухо): нотоедроз, отодектоз, псороптоз, саркоптоз, хоріоптоз, хейлетіоз.
Лікування та профілактика міазів великої рогатої худоби, овець, собак, котів, кроликів.
Спосіб застосування та дози:
При телязіозі великої рогатої худоби голову тварини фіксують так, щоб око було зверху, і шприцом-тубою повільно вводять 0,8-1 мл препарату в кон’юнктивальний мішок, легко масажуючи. Курс лікування — 3-4 дні. При запаленні повік очищують від луски їхні краї і змащують гелем за допомогою тампона.
Для лікування інших офтальмологічних захворювань наносять 5-7 крапель препарату у внутрішній кут ока, курс — 4-7 нанесень через кожні 12 годин. Якщо блефарит спричинений кліщами, курс лікування повторюють 2-3 рази через 10 діб, незалежно від результатів першого лікування.
При отиті попередньо вистригають шерсть всередині вушної раковини тварини, видаляють луску і за допомогою тампона наносять гель на уражені ділянки шкіри 2 рази на добу. Обробку проводять 3-4 дні до повного одужання. Обидва вуха лікують одночасно. Якщо захворювання спричинено кліщами, обробку повторюють через 8-10 днів протягом доби.
Для профілактики вольфартіозу в літній період свіжі рани тварин змащують гелем. Рани, що інвазовані личинками мух, обробляють 2 рази на добу до повного загоєння (3-4 дні).
Протипоказання:
Не призначати тваринам з підвищеною чутливістю до діючих речовин препарату.
Застереження:
Відсутні.
Форма випуску:
Шприци-туби, флакони з темного скла або полімерних матеріалів з піпеткою по 4, 10, 20 мл.
Умови зберігання:
У сухому, темному місці при температурі від +2 до +20 °С.
Термін придатності: 2 роки.